ALUMIL S77 SUPREME

ALUMIL S77 SUPREME je profilový systém s prerušeným tepelným mostom vyvinutý pre výrobu moderných okien s nadštandardnou izoláciou krídiel. Vyrobené okná spĺňajú vysoké štandardy všetkých vyspelých európskych trhov . Elegantný dizajn je ideálnym riešením pre najnáročnejšie projekty, ktoré vyžadujú vysoký výkon a kvalitu, maximálnu bezpečnosť a optimálnu cenu.

Vysoká variabilita systému uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Systém obsahuje aj riešenia pre IN VISIBLE konštrukcie, ktoré sa stávajú stále populárnejšie a vhodné sú najmä pre nové, moderné stavby, kde je požiadavka na minimálnu pohľadovú šírku hliníkových konštrukcií a maximálny podiel presklenia. Systém má širokú škálu zúžených – NAROW profilov.

Systém samozrejme obsahuje aj riešenie pre okná so skrytým krídlom, z exteriérovej strany je viditeľný len okenný rám konštrukcie, okenné krídlo jeho z exteriérovej strany pohľadovo neviditeľné.

Systém sa vyznačuje vysokou energetickou účinnosťou , samozrejmosťou je certifikácia pre použitie do pasívnych domov v najrenomovanejšom európskom certifikačnom ústave ift Rosenheim GmbH – Nemecko.

Okná zo systému ALUMIL S77 SUPREME majú vysokú úroveň zabezpečenia, výnimočné zvukovo-izolačné vlastnosti, jednoduché používanie a vysokú funkčnosť, moderný dizajn, jednoduchý prístup podľa špecifikácií pre osoby so špeciálnymi potrebami a malé deti.

Konštrukcie odolávajú zvýšenému zaťaženiu a funkčnosť je garantovaná aj v prípade nepriaznivých poveternostných podmienok, čo potvrdzujú aj dosiahnuté výsledky počas náročnej certifikácie.

TECHNICKÉ PARAMETRE:

  • Základná stavebná hĺbka 77 mm
  • Váha jedného krídla dverí 180 kg
  • Maximálna hrúbka zasklenia 72 mm
  • Bezpečnostná trieda odolnosti proti vlámaniu RC2
  • Zvukovo-izolačné vlastnosti 42 dB
  • Odolnosť voči tlaku vzduchu CLASS C5/B5
  • Tepelno-izolačné vlastnosti hliníkových profilov Uf – od 0,85 W/m2K