img_6725.tmb-864x468-1

ALUMIL M15000 je univerzálny jednokomorový profilový systém, určený na výrobu okien, dverí, interiérových presklení, balkónových zábradlí, konštrukcií na uzatvorenie balkónov a logií. Systém sa vyznačuje elegantným dizajnom profilov, so širokou škálou technických riešení pre výrobu okien, dverí, exteriérových alebo interiérových presklení. Technické riešenie pre balkónové zábradlie a uzatvorenie balkónov a logií umožňuje výrobu konštrukcií s vysokým stupňom bezpečnosti a maximálnym estetickým prevedením. V konštrukciách je možné použiť zasklenie jednoduchým sklom od hrúbky 4mm až po zasklenie izolačným dvojsklom s maximálnou hrúbkou 47mm. Vytvorené presklenia majú vynikajúce zvukovo izolačné vlastnosti vďaka konceptu použitých špeciálnych troch úrovní EPDM tesnení s konceptu ALUSEAL. Hliníkové profily je možné dodávať vo všetkých RAL povrchových úpravách, vrátane  matných a štrukturálnych farieb, farieb s metalickým efektom a imitáciou drevodekorov. Profily je možné dodávať aj s lamináciou pohľadových plôch PVC fóliami.

img_2321-m11000.tmb-864x468-1

ALUMIL M11000 je univerzálny, trojkomorový profilový systém s prerušeným tepelným mostom, ideálny na výrobu okien a dverí so zvýšenými požiadavkami na tepelno-izolačné vlastnosti Elegantný dizajn profilov umožňuje výrobu všetkých typov dverí, okien a presklení s vysokou variabilitou estetických a technických riešení Systém umožňuje zasklenie použitím izolačného dvojskla alebo izolačného trojskla s celkovou hrúbkou až do 44mm Konštrukcie majú vynikajúce zvukovo-izolačné vlastnosti vďaka trom druhom špeciálnych tesnení s konceptu ALUSEAL Tepelno-izolačné vlastnosti zabezpečuje špeciálny 24mm tepelný most vyrobený z polyamidu, ktorý je vystužený a spevnený skleneným vláknom Profily je možné dodávať s povrchovou úpravou v škále všetkých RAL farieb, vrátane matných a štrukturálnych, farieb s metalickým efektom alebo nástrekom drevoimitácii. Pohľadové plochy profilov je možné laminovať aj PVC fóliami.

s60_5.tmb-864x468-1

ALUMIL S77 SUPREME je profilový systém s prerušeným tepelným mostom vyvinutý pre výrobu moderných okien s nadštandardnou izoláciou krídiel. Vyrobené okná spĺňajú vysoké štandardy všetkých vyspelých európskych trhov . Elegantný dizajn je ideálnym riešením pre najnáročnejšie projekty, ktoré vyžadujú vysoký výkon a kvalitu, maximálnu bezpečnosť a optimálnu cenu. Vysoká variabilita systému uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Systém obsahuje aj riešenia pre IN VISIBLE konštrukcie, ktoré sa stávajú stále populárnejšie a vhodné sú najmä pre nové, moderné stavby, kde je požiadavka na minimálnu pohľadovú šírku hliníkových konštrukcií a maximálny podiel presklenia. Systém má širokú škálu zúžených – NAROW profilov. Systém sa vyznačuje vysokou energetickou účinnosťou , samozrejmosťou je certifikácia pre použitie do pasívnych domov v najrenomovanejšom európskom  certifikačnom ústave ift Rosenheim GmbH – Nemecko. Okná zo systému ALUMIL S77 SUPREME majú vysokú úroveň zabezpečenia, výnimočné zvukovo-izolačné vlastnosti, jednoduché používanie a vysokú funkčnosť, moderný dizajn, jednoduchý prístup podľa špecifikácií pre osoby so špeciálnymi potrebami a malé deti. Konštrukcie odolávajú zvýšenému zaťaženiu a funkčnosť je garantovaná aj v prípade nepriaznivých poveternostných podmienok, čo potvrdzujú aj dosiahnuté výsledky počas náročnej certifikácie.

AS75_systemy_aluminiowe_okno

Trojkomorový systém AS 75 je určený na výrobu vysoko izolowanych okien a dverí s použitím moderných antibimetalických termických mostov, ktoré zabraňujú prehýbaniu profilov pri ich nadmernej povrchovej teplote. Systém spĺňa aktuálne aj budúce normatívne požiadavky na termickú izoláciu.

  • termické hodnoty najmodernejšie požiadavky
  • integrácia s ostatnými systémami ALURON
  • hliníkové odvodňovacie záslepky
  • prispôsobené pre spoluprácu s inteligentnými budovami
  • antibimetalický termický most v dverných profiloch
  • ohýbané konštrukcie vrátane zváraných
AS178HS_drzwi-_podnoszono_przesuwne

Systém AS 178HS je inovatívnym systémom určeným na výrobu zdvižno-posuvných stien novej generácie. Systém umožňuje výrobu veľkých posuvných presklení s veľmi nízkym prahom. Technické riešenie umožňuje výrobu a používanie aj veľmi váhovo náročných konštrukcií, kde posuv je vykonávaný automaticky alebo mechanicky.

Systém AS 178HS sa výborne hodí pre aplikáciu pri nadrozmerných presklených plochách, ktoré zároveň spĺňajú požiadavku na otvorený vonkajší priestor (terasy, balkóny, bazény, atď). Toto riešenie splňuje vysoké termoizolačné požiadavky moderných stavieb. Existuje možnosť osadenia systému do zateplenej exteriérovej časti steny, čím je možné zvýšiť estetické hľadisko aj individualitu projektu.

Systém je možné vyrobiť vo verzii jedno, dvoch aj trojkoľajnice

ACS50_systemy_aluminiowe_drzwi

Systém ACS 50 je moderným systémom na výrobu interiérových deliacich stien, vrátane okien a dverí (aj v dymotesnom prevedení). Systém má možnosť aplikácie bezrámových dverných krídiel (celosklenených) a centrálne osadenie jednoduchého skla do Al profilov. Systém je špecifický vysokými pevnostnými charakteristikami a taktiež izolačnými parametrami.

  • rôzne typy stĺpikov
  • ľubovoľné uhlové spoje