ALUMIL S350 SMARTIA

ALUMIL S350  je posuvný profilový systém s prerušeným tepelným mostom, s veľmi moderným dizajnom. Systém je predurčený na estetické a praktické riešenie uzatvorenia obytných priestorov, terás, prístreškov, altánkov, letných záhrad, reštaurácií, v kombinácií s izolačným dvojsklom je možné tieto priestory temperovať alebo klimatizovať. Systém bol vyvíjaný na požiadavku špecifických zákazníkov – pre staviteľov hotelových komplexov. Za veľmi priaznivú cenu zákazník získava posuvný systém s prerušeným tepelným mostom, s vysokou pridanou hodnotou.

Moderné prevedenie systému zabezpečuje maximálne zisky prirodzeného denného svetla pre užívaný priestor, úsporu energií vďaka tepelno-izolačným vlastnostiam. Systém má veľmi dobré zvukovo-izolačné vlastnosti, vďaka ktorým chráni obytný priestor pred nežiaducimi vplyvmi vonkajšieho prostredia a zvyšuje komfort užívania.

Technické vlastnosti systému:

  • Základné zasklenie izolačným dvojsklom: 24 mm
  • Maximálna hmotnosť jedného posuvného krídla: 180 kg

Alumil M900 Comfort

ALUMIL M900 je jednokomorový posuvný systém s vysokou variabilitou prevedenia konštrukcií s použitím jednokoľajnicových, dvojkoľajnicových alebo trojkoľajnicových rámov, systém umožňuje výrobu horizontálne alebo vertikálne posuvných prvkov. Estetické prevedenie profilov zabezpečuje elegantné riešenie pre uzatvorenie stavebných otvorov budov, altánkov, zimných záhrad, prístreškov a balkónov. Na uzatváranie posuvných krídiel je možné používať riešenie s interiérovou okennou kľučkou alebo špeciálnym zapusteným, prepínacím zatváraním, integrovaným do profilu. Povrchová úprava profilov je možná v škále všetkých dostupných RAL, vrátanie matných a štrukturálnych farieb, farieb s metalickým efektom alebo imitácií drevodekoru.

Technické vlasnosti systému:

    • Maximálna hmotnosť posuvného krídla: 80 kg
    • Základné zasklenie jednosklom alebo izolačným dvojsklom: Od 4 mm do 20 mm

S560 SMARTIA

ALUMIL S560 SMARTIA je zdvižno-posuvný systém, ktorý predstavuje ideálne riešenie pre uzatvorenie otvorov s veľkými, nadštandardnými rozmermi, predurčený je pre využitie v rodinných domoch, penziónoch, hoteloch a iných rezidenčných stavbách, kde sú kladené vysoké požiadavky na tepelno-izolačné vlastnosti, energetickú nenáročnosť, zvýšenú bezpečnosť, zvukovo-izolačnú schopnosť, jednoduché používanie a vysokú funkčnosť. Vysoká energetická účinnosť technického prevedenia, s použitím viackomorových hliníkových profilov s prerušeným tepelným mostom, v kombinácii s izolačným trojsklom zabezpečuje veľmi efektívny pomer medzi cenou a kvalitou pri použití konštrukcií do otvorov v budovách, pri ich uzatvorení a odizolovaní od nepriaznivých klimatických vplyvov a vonkajšieho hluku. Špeciálny dizajn pôsobí veľmi príjemne a esteticky. Zároveň zabezpečuje požadované presvetlenie objektu maximálnymi ziskami z denného svetla. Použitím zdvižno-posuvného mechanizmu a príslušenstva od najrenomovanejších dodávateľov je zabezpečená vysoká a dlhodobá funkčnosť, jednoduchosť ovládania a zvýšená bezpečnosť.

TECHNICKÉ PARAMETRE:

  • Zasklenie izolačným dvojsklom alebo trojsklom: do hrúbky 44 mm
  • Maximálna hmotnosť jedného posuvného krídla: 400 kg

ALUMIL S700 SUPREME

ALUMIL S700 SUPREME je exkluzívny systém zdvižno-posuvných dverí, s vysokou variabilitou konštrukčných riešení, s estetickým a zároveň veľmi praktickým a funkčným prevedením. ALUMIL S700 SUPREME predstavuje  generáciu špičkových systémov ALUMIL, ktoré spĺňajú najnovšie trendy a požiadavky na trhu, zahŕňajú v sebe všetky inovácie či už z estetického alebo technického hľadiska. Najmodernejšie riešenia architektúry, s prvkami minimalizmu, maximálneho presklenia, presvetlenia a priehľadnosti stavebných prvkov sú pre tento systém samozrejmosťou. INVISIBLE štýl je pre ALUMIL S700 SUPREME charakteristický. Vďaka vynikajúcim tepelno-izolačným vlastnostiam, bezpečnostným prvkom, modernému dizajnu, estetickému minimalizmu a jedinenčným, inovatívnym vlastnostiam je ideálnou voľbou pre špeciálne projekty a najnáročnejších zákazníkov. Charakteristickou vlastnosťou je umožnenie maximálnych ziskov z denného svetla, vynikajúci výkon a ľahké používanie. Systém ALUMIL S700 SUPREME obsahuje jedinečné prevedenie ultra-nízkeho spodného prahu konštrukcie zdvižno-posuvných dverí, vyvinuté priamo firmou ALUMIL. ALUMIL S700 SUPREME je viackomorový, tepelno-izolačný hliníkový systém s prerušeným tepelným mostom. Vyznačuje sa veľmi jednoduchým, praktickým užívaním a nenáročnou údržbou.

Technické vlastnosti systému:

  • 22 až 50 mm – možná hrúbka zasklenia pre izolačné dvojsklá alebo trojsklá
  • 400kg – maximálna váha jedného posuvného krídla