Horizontálne žalúzie

Horizontálne žalúzie stále predstavujú najrozšírenejší spôsob protislnečnej ochrany a stali sa neoddeliteľnou súčasťou interiéru, ochraňujú nielen proti slnečným lúčom, regulujú svetlo v miestnosti, ale chránia aj vaše súkromie. Využitie horizontálnych žalúzií je mnohostranné a ich farebná škála dovoľuje harmonicky zladiť farby v miestnosti s farebnými doplnkami a vytvoriť tak príjemnú atmosféru podľa vášho vkusu. Výhodou je ich jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a cenová dostupnosť.

ISOLINE HORIZONTÁLNA ŽALÚZIA ISOLINE
Je základným modelom produktového radu ISOLINE určené pre prakticky všetky typy plastových a drevených okien. Je vyrábaná a dodávaná s plastovými bočnými krytkami prevodoviek.

ISOLINE ECO HORIZONTÁLNA ŽALÚZIA ISOLINE ECO
Je základným modelom produktového radu ISOLINE určené pre prakticky všetky typy plastových a drevených okien. Je vyrábaná a dodávaná s plastovými bočnými krytkami prevodoviek.

ISOLINE LOCO HORIZONTÁLNA ŽALÚZIA ISOLINE LOCO
Jedná sa o model produktového radu ISOLINE určený pre prakticky všetky typy plastových okien. Žalúzie sa vyrábajú a dodávajú s plechovou krycou lištou LOCO, ktorá vďaka svojmu dizajnu dotvára celkovú vizáž moderného interiéru.

ISOLINE PRIM HORIZONTÁLNA ŽALÚZIA ISOLINE PRIM
Prichádzame na trh s novou generáciou ISOLINE žalúzií. Táto žalúzia je koncepčne novým nástupcom generácie žalúzií ISOLINE a ISOLINE LOCO. Spája v sebe všetky technické prednosti týchto typov.

Látkové žalúzie plisé

Výnimočne flexibilný, elegantný a veľmi dekoratívny prvok do vašich okien. Žalúzie Plisé predstavujú veľmi efektívny, dokonalý a estetický spôsob zatienenia. Materiálom na tienenie je špeciálna plisovaná látka. Vďaka svojej univerzálnosti a širokej škále farieb látok je plisé vysoko elegantným doplnkom každého moderného interiéru.

LÁTKOVÁ ŽALÚZIA PLISÉ
Výnimočne flexibilný, elegantný a veľmi dekoratívny prvok do vašich okien. Žalúzie Plisé predstavujú veľmi efektívny, dokonalý a estetický spôsob zatienenia. Materiálom na tienenie je špeciálna plisovaná látka.

Textilné roletky

Textilné roletky dávajú možnosť dokonalého celkového tieniaceho efektu v nadväznosti na architektonické riešenie interiérov a sú ideálnym dekoračným aj praktickým doplnkom. Široká ponuka látok a typov textilných roletiek umožňuje voľbu intenzity zatienenia a komplexného farebného zladenia. Textilné roletky majú niekoľko variantov prevedenia montáže, a to montáž na stenu, do stropu alebo do rámu plastového okna, eurookná alebo strešného okna. Sú vyrábané ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom návinu.

JAZZ 38 MOTOROVÁ BEZ KRYTU NÁVINU, VOĽNE VISIACI
Textilné roletky obohatené o nový, pohodlnejší a modernejší spôsob ovládania motorom Vám zjednodušia chod používania v domácnosti.

OPUS MOTOROVÁ S KRYTOM NÁVINU, VOĽNE VISIACI
Textilné roletky obohatené o nový, pohodlnejší a modernejší spôsob ovládania motorom Vám zjednodušia chod používania v domácnosti.

JAZZ 17, JAZZ 32, JAZZ EXPERT BEZ KRYTU NÁVINU, VOĽNE VISIACI
Jednoduchá voľne visiaca textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom určená pre montáž na krídlo okna, do ostenia alebo priamo na stenu.

COLLETE PLUS, XL S KRYTOM NÁVINU A S KRYCÍMI LIŠTAMI
Textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom určená na montáž na krídlo okna. Látka je po stranách zaistená krycími lištami.

OPTIMA, OPTIMA MINI S KRYTOM NÁVINU A S VODIACIMI LIŠTAMI
Roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom. Box roletky je plastový. Látka je vedená v plastových vodiacich lištách. Je určená na montáž na krídlo okna.

STREAM PLUS, STREAM S BEZ KRYTU NÁVINU, VOĽNE VISIACI
Textilná roletka tradičnej konštrukcie s pružinovým pohonom navíjania látky, určená na montáž na krídlo okna, do ostenia alebo priamo na stenu.

LEGEND PRE STREŠNÉ OKNÁ
Textilná roletka s dokonalým dizajnom a reprezentatívnym vzhľadom, ovládaná pružinou v hriadeli priamo určená na montáž do krídla strešného okna.

OPUS S KRYTOM NÁVINU, VOĽNE VISIACI
Jednoduchá, voľne visiaca textilná roletka s krytom návinu, bez krycích líšt, s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom navíjaním látky určená pre montáž priamo na stenu, alebo strop.

Textilné roletky DEŇ / NOC

Textilné roletky dávajú možnosť dokonalého celkového tieniaceho efektu v nadväznosti na architektonické riešenie interiérov a sú ideálnym dekoračným aj praktickým doplnkom. Široká ponuka látok a typov textilných roletiek umožňuje zladiť voľbu intenzity zatienenia a komplexného farebného zladenia. Textilné roletky majú niekoľko variantov prevedenia montáže, a to montáž na stenu, do stropu alebo do rámu plastového okna, eurookná alebo strešného okna. Sú vyrábané ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom návinu.

JAZZ 17 DEŇ / NOC BEZ KRYTU NÁVINU, VOĽNE VISIACI
Jednoduchá voľne visiaca textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom navíjania látky určená hlavne pre montáž na rám okna.

JAZZ EXPERT DEŇ / NOC BEZ KRYTU NÁVINU, VOĽNE VISIACI
Jednoduchá voľne visiaca textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom navíjania látky určená hlavne pre montáž na stenu.

COLLETE PLUS, XL DEŇ / NOC S KRYTOM NÁVINU A S KRYCÍMI LIŠTAMI
Textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom určená na montáž na krídlo okna. Látka je po stranách zaistená krycími lištami.

OPTIMA DEŇ / NOC S KRYTOM NÁVINU A S VODIACIMI LIŠTAMI
Textilná roletka s retiazkou ovládaným navíjacím mechanizmom určená pre montáž na rám okna. S krytom návinu a vodiacimi lištami.

Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie elegantne doplnia Váš interiér a úplne nahradia záclony alebo závesy. Vďaka širokej ponuke materiálov a farebných odtieňov vkusne a moderne zladíte Vašu kanceláriu aj domov. Ich antistatická úprava, farebná a tvarová stálosť vyžadujú minimálne nároky na údržbu. Medzi jej ďalšie prednosti patrí schopnosť zacloniť veľké plochy.
Montáž je veľmi jednoduchá a rýchla, pričom celkový dojem vedie k prevzdušneniu celého priestoru. Prekvapí Vás množstvom neočakávaných svetelných a priestorových efektov.

ŠTANDARD
Žalúzie určené na zatienenie veľkých presklených stien, okien alebo na predelenie veľkých miestností. Možnosť osadenia látkovou lamelou o šírke 127 mm, 89 mm alebo plastovou lamelou.

LUX
Žalúzie s oblým profilom určené na zatienenie veľkých presklených stien, okien alebo na predelenie veľkých miestností. Možnosť osadenia látkovou lamelou o šírke 127 mm, 89 mm alebo plastovou lamelou.

Drevené žalúzie

Drevené žalúzie nachádzajú uplatnenie ako reprezentatívny, spoločenský a vysoko účelový doplnok bytov, kancelárií a spoločenských miestností. Umožňujú plynule regulovať úroveň zatienenia a prefiltrovania svetla cez drevené lamely a to robí z tejto klasickej ochrany výrobok zvlášť dekoratívny. Sú štýlovým, estetickým, a luxusným doplnkom interiéru, dotvárajú a umocňujú pocit dokonalej elegancie a harmónie v každom detaile. Ich prevedenie ich radí na vrchol tieniacej techniky. Sú záležitosťou nadštandardnou, nijako lacnou, určenou predovšetkým tým najnáročnejším zákazníkom s estetickým cítením a vkusom.

Drevené žalúzie 25mm
Žalúzia je dodávaná vždy v interiérovom prevedení s čelným vývodom ovládania pomocou ovládacej tyčky a povrázku s hruškou, ovládacie mechanizmy môžu byť umiestnené oba vpravo “CP”, oba vľavo “CL”…

Drevené žalúzie 50mm
Žalúzia je dodávaná vždy v interiérovom prevedení s čelným vývodom ovládania: vyťahovanie pomocou ovládacieho mechanizmu šnúrky s aretáciou, naklápanie lamiel je zaistené šnúrkami s hruškou a ich fixácia je zaistená lankom.

Drevené žalúzie 50mm Retro
Žalúzia je dodávaná vždy v interiérovom prevedení s čelným vývodom ovládania: vyťahovanie pomocou ovládacieho mechanizmu šnúrky s aretáciou, naklápanie lamiel je zaistené šnúrkami s hruškou.

Bambusové roletky

Bambusové roletky sú vyrábané z čisto prírodných materiálov a ponúkajú tak množstvo rôznych dekoračných štýlov pre váš interiér pri využití mnohých dizajnov ručne spletených prírodných tkanín. Ponuka troch typov bambusových roletiek ponúka mnoho možností estetického začlenenia do najrôznejších typov interiérov. Rolety je možné dostať v dvojakom prevedení, a to s navíjaním, ktoré prebieha rolovaním do vzhľadného balu alebo so sťahovaním, pri ktorom dochádza k páčivému a pravidelnému riaseniu.

ASHA
Základný výrobok produktového radu bambusových roletiek. Tkanina je rolovaná smerom nahor do úhľadného balu. Ovládanie roletky je zaistené špagátom a aretáciou s brzdou. Ovládací mechanizmus umožňuje nastaviť výšku stiahnutia roletky.

FEBA
Ide o elegantný typ bambusovej roletky. Tkanina sa postupne skladá v horizontálnych pruhoch za sebou, čím vzniká pravidelné riasenie. Ovládanie je zaistené špagátom a aretáciou s brzdou, čo umožňuje nastaviť výšku stiahnutia tkaniny.

EDESA
Ide o posledného predstaviteľa bambusových roletiek, ktorý je vyrábaný iba z prírodnej tkaniny juta. Ovládanie je zaistené navíjaním na hriadeľ pomocou retiazky a mechanizmu s brzdou. Umožňuje ľubovoľné nastavenie výšky stiahnutia …

Japonské steny

Vďaka posuvným japonským stenám zatienite interiér bez toho, aby ste prišli o všetko prirodzené svetlo. Japonské steny prinášajú jedinečné spojenie moderného dizajnu s maximálnou funkčnosťou. Aj preto sú v súčasnom interiérovom dizajne hojne využívané a zaraďujú sa medzi najmodernejšie typy dekoračnej tieniacej techniky.
Posuvná tieniaca technika do interiéru je inšpirovaná japonským minimalizmom a pútavou hrou svetla a tieňa. Vďaka pestrému výberu látok rôznych farieb a textúr zladíte vzhľad interiéru podľa svojho vkusu a preferovaného štýlu. Šírka a počet látkových panelov sú voliteľné.

JAPONSKÁ STENA
Japonské steny interiérový priestor zatieni, súčasne ale umožnia prestup dostatočného množstva svetla. Sú vhodné na zatienenie veľkých presklených plôch alebo na predelenie priestranných miestností.